Zaznacz stronę

SIELANKOWE IMPREZY RODZINNE

Restauracja Sielanka to miejsce, gdzie nie tylko smacznie zjesz na co dzień.
To miejsce, w którym zorganizujesz również przyjęcie rodzinne czy wesele.

W ofercie:
Wesela, przyjęcia urodzinowe dla małych i dużych, przyjęcia z okazji chrztu dziecka,
przyjęcia komunijne, rocznice i jubileusze, stypy.

Urodziny dziecka to dla niego najważniejszy dzień w roku! To dla nas oczywiste, że zależy Wam, żeby były udane.
Wbrew pozorom zorganizowanie udanej imprezy dla dzieci jest o wiele trudniejsze niż dla dorosłych. Dzieci nie tylko wymagają stałej opieki, ale również urozmaiconych zajęć.
Organizując przyjęcie pod uwagę trzeba wziąć wiele rzeczy: miejsce, ilość i wiek gości, czy będzie to przyjęcie tylko dla dzieci, czy również dla dorosłych, wystrój sali, atrakcje, menu, tort…
Brzmi to trochę przerażająco. Zwłaszcza, że zazwyczaj robimy to na ostatnią chwilę, w biegu pomiędzy pracą, a odbieraniem dzieci ze szkoły lub przedszkola.

> wybierzcie dogodny termin – to wcale nie musi być weekend. Urodziny dla Dziecka można również zorganizować w tygodniu. Standardowa impreza trwa zazwyczaj od dwóch do trzech godzin, może się więc odbyć się popołudniu. Wielki plus – zmęczone atrakcjami maluchy chętniej i szybciej pójdą spać, dając wytchnienie swoim rodzicom 😉

> zaproście gości – zdecydujcie, czy zapraszacie tylko dzieci,
czy również ich rodziców. Koniecznie zaznaczcie to w zaproszeniu. Zachęcamy do samodzielnego przygotowania zaproszeń razem z dziećmi. Im sprawi to dużo frajdy, a Goście docenią takie własnoręcznie przygotowane zaproszenia.

> wystrój sali – wbrew pozorom, na ten aspekt uwagę zwracają nie tylko dorośli. Również dzieci są zazwyczaj żywo zainteresowane tym tematem. Dla najmłodszych dekoracja może stać się baaardzo ciekawą atrakcją, dla starszaków już sam wybór, jak ma sala wyglądać to radość i frajda. Zdecydujcie, czy impreza ma być tematyczna. Od tego zależeć będzie, jak dobrane zostaną elementy wystroju. Nie bójcie się balonów, girland i pstrokacizny. Dzieci lubią, jak jest wesoło i kolorowo

> przekąski na słodko i słono oraz tort – dzieci to bardzo wybredny Klient ;). Zazwyczaj jedzą mało, bo na jedzenie nie mają czasu. Dlatego jeśli zależy Wam, żeby jednak zasiadły do stołu i zjadły posiłek, zadbajcie, by był on dla dzieci atrakcyjny. Słodkości to jedno. Warto także pomyśleć o czymś na słono. Ciekawie przygotowane kanapeczki, popcorn, kolorowe warzywa, mini burgery, frytki…?

> atrakcje – to szczególnie ważny element kinderbalu. Dzieci szybko się nudzą. Potrzebują mieć zorganizowany czas i zapewnioną zabawę. To może być mini disco przy fajnej muzyce, malowanie twarzy, gry i konkursy. Możecie to zrobić sami lub zatrudnić profesjonalnego animatora. To bardzo wygodna opcja, zwłaszcza jeśli na urodziny zapraszacie również rodziców i chcecie także zająć się nimi i spędzić miło czas.

> komfort i bezpieczeństwo – przyjęcie ma być przede wszystkim bezpieczne i komfortowe. Warto dzieciom zapewnić dużą przestrzeń do zabawy i wziąć pod uwagę, że może być głośno. Bo przecież nie o to chodzi, żeby podczas przyjęcia dzieci uspokajać i uciszać. Pomocny może okazać się tu właśnie animator, który zorganizuje zabawy i będzie miał oko na wszystkich małych uczestników przyjęcia

Jak zatem widzicie, organizacja przyjęcia dla dziecka to niemałe przedsięwzięcie. Wymaga czasu, dobrej organizacji, często determinacji, by wszystko to dopiąć na ostatni guzik.

Jeśli więc nie czujecie się mocni w takich sprawach lub po prostu nie macie na to czasu – zorganizujcie URODZINY SWOJEGO DZIECKA
w Sielance.

Oto krótki poradnik dla wszystkich „zarobionych” rodziców. Jak w kilku prostych krokach zorganizować urodziny dla Dziecka:

OFERUJEMY WAM:
komfortowe miejsce, pyszne menu, przygotowanie Sali, obsługę kelnerską.

 

Urodziny dla dziecka w Restauracji Sielanka to:

> menu do indywidualnego ustalenia
> kącik zabaw
> maszyna do popcornu
> wystrój sali
> animacje i inne atrakcje

 

Zorganizujemy, przygotujemy, obsłużymy i posprzątamy.

Wam pozostanie tylko spędzić czas na fajnej zabawie.

 

 

Ciekawi szczegółów? Skontaktujcie się z nami!

Dane kontaktowe

Kąty Wrocławskie Restauracja Sielanka

ul. Wrocławska 1a 55-080 Kąty Wrocławskie

tel: 713 905 836,

+48 534 614 575

Dział Organizacji Imprez tel: 534 508 364 email: imprezy@sielanka.wroclaw.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: NIECZYNNE

Wtorek: NIECZYNNE

Środa – czwartek: od 12.00 do 18.00

Piątek, Sobota: od 12:00 do 24:00

* do 23.00 – czynna kuchnia / do 24.00 – czynny bar

Niedziela: od 12:00 do 19:00

Masz pytania? Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy!

Zgody

Podanie danych osobowych w powyższym formularzu jest równoznaczne z zapoznaniem się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez administratora Państwa danych osobowych tj.  spółkę Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kątach Wrocławskich. Dane osobowe przetwarzane będą w celu identyfikacji nadawcy, obsługi zgłoszenia oraz marketingu bezpośredniego i udostępnienia informacji handlowej. Zgody udzielone w związku z marketingiem bezpośrednim wykraczającym poza treść zapytania można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność przetwarzania przed ich wycofaniem. W związku z przetwarzaniem danych przysługuje Państwu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; przeniesienia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowa informacja dostępna jest w Polityce Prywatności.