Zaznacz stronę

Sielankowe imprezy rodzinne

Restauracja Sielanka to miejsce, gdzie nie tylko smacznie zjesz na co dzień.
To miejsce, w którym zorganizujesz również przyjęcie rodzinne czy wesele.

W ofercie:
Wesela, przyjęcia urodzinowe dla małych i dużych, przyjęcia z okazji chrztu dziecka,
przyjęcia komunijne, rocznice i jubileusze, stypy.

Imprezy rodzinne to czas,  który chcemy spędzić w gronie najbliższych. Świętujemy wówczas ważne momenty naszego  życia i pragniemy, aby każdy z naszych Gości czuł się komfortowo i swobodnie. Restauracja Sielanka to nowoczesne i klimatyczne miejsce, w którym serwowane są dania dla wszystkich. Dodatkowo niezobowiązujący i przytulny klimat sprawia, że Goście czują się jak w domu. Wszystkie imprezy obsługiwane są przez miłą i uśmiechniętą obsługę,  a gorące dania serwowane są w podgrzewanych bemarach.  Takie rozwiązanie pozwala naszym Gościom częstować się daniami samodzielnie i cieszyć się gorącym posiłkiem przez cały czas trwania imprezy.

Oferujemy:

  • Nowoczesną salę z klimatem
  • Przyjęcia do 70 osób
  • Smaczne dania dla wszystkich
  • Miłą i uśmiechniętą obsługę
  • Dodatkowe atrakcje dla dzieci (kącik zabaw w restauracji i plac zabaw na zewnątrz)

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za miłą obsługę. Jedzenie była bardzo smaczne, obsługa bez zastrzeżeń. O tym, że gościom się podobało i smakowało, świadczy fakt, iż we wtorek kilkoro z nich pojechało do Was na obiad.

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie było pyszne i bardzo ładnie podane. W ogóle stół był bardzo ładnie przybrany, każdy miał sporo miejsca. Obsługa spisała się na medal. Panie przesympatyczne, wszystko konsultowały ze mną. Kiedy przekroczyliśmy limit napojów, pani z obsługi powiedziała mi o tym. Poprosiłam, żeby doniosła, a później ureguluję należność. Pani z obsługi pomogła też spakować potrawy, które zostały, a które chcieliśmy zabrać. To był bardzo mile spędzony czas. Pewnie Pani zauważyła, że nadużywam słowa 'bardzo” , ale wszystko było bardzo dobrze. Współpracę z Panią mogę ocenić na 6+ Jest Pani świetnym managerem, patrzy Pani na potrzeby klienta, a o to chyba chodzi. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Dzień dobry, jesteśmy bardzo zadowolone z obsługi oraz całego przebiegu urodzin. Jedzenie również było wyśmienite. Dziękujemy!

Dzień dobry! Wszystko było w jak najlepszy porządku. Obsługa bardzo miła i pomocna, dania bardzo dobre (szczególnie chleb i dania mięsne). Bardzo pyszne ciasta i piękny tort. Dziękuję za owocną współpracę. Na pewno jeszcze skorzystamy z Państwa usług i będziemy rekomendować innym 🙂

Dane kontaktowe

Restauracja Sielanka
ul. Wrocławska 1a
55-080 Kąty Wrocławskie
tel: 713 905 836

Dział Organizacji Imprez
tel: 534 508 364
email:
imprezy@sielanka.wroclaw.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: NIECZYNNE

Wtorek – czwartek: od 12:00 do 17:00

Piątek, Sobota: od 12:00 do 22:00

Niedziela: od 12:00 do 18:00

Masz pytania? Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy!